side-area-logo

Chybí tu článek o hubnutí, a to se zaměřením na jídlo, které je toho největší a nejdůležitější součást. Hlavně chci říct, a doufám, že většina z vás to ví, že tohle není článek, kterým, by jste se měli řídit týden, měsíc. Chci vás takhle nasměrovat a vlastně i nakopnout k změně životního stylu (a ono to ani jinak nepůjde). Zapomeňte na slovo dieta, hladovění, low carb, low fat, sacharidové vlny.

Image module
Image module

Snad 150 lidí mi odepsalo, že trpí podobnými problémy jako já a to tím, že mám hlad, ale zároveň nechuť k jídlu a ze všeho se mi zvedá žaludek. A to jsem během svátků neměla ani jediný kousek cukroví, chlebíčku, tím víc mě trápí, čím to je. Podívala jsem na problém trochu blíže, svěřila své pocity, situaci a snad i Vám dokáži pomoci.

Uplynutý, vážně nejvíce nadupadný, hektický, šílený, ale za to úžasný, boží, dokonalý a skvělý týden! Insta meet, Praha, Karlovy Vary, advent, Vánoce.

Image module
Image module

Zdravím přátelé. Vánoce jsou za týden a mě stále chybí plno dárků, protože já jsem typ, který je schopný nakoupit všechno narychlo před Štědrým dnem. Ale chtěla jsem Vás toho ušetřit a rovnou vám sdělit nápady na dárky, které potěší všechny vaše blízké. Samozřejmě, mám pro vás hlavně fitness a zdravé tipy na dárky, ale naleznete zde toho mnohem více. Tak snad ještě narychlo pomůžu.

Hlavním úkolem, je udělat si z pohybu, sportu, cvičení svoji vášeň, potěšení, něco „přes co nejede vlak“, a hlavně opakuji – vášeň. Nejhorší je, to dělat z povinnosti s odporem, protože musíte.  Vy musíte začít a vytrvat, protože chcete! Mějte své důvody!

Image module
Image module

My, tady a teď. Přítomnost, kterou žijeme my, tady a teď. Minulost, budoucnost, na ty nemyslete. Na minulost zapomeňte, z té se můžete akorát ponaučit a budoucností se nestresujte. Vybudovat si ji můžete, ale přítomností.

Jak proběhl slavností večer Czech blog awards v hotelu Hilton, spolu s after party a jaké jsou vlastně mé myšlenky, mé cíle. Mé vize, aneb co lidem vlastně předávám a sděluji.

Image module
Image module

Celou dobu mi běželo v hlavě: Jak se tohle všechno stalo? Vždyť jsem ještě před pár měsíci byla s kamarádkou na pizze nebo jedla čokoládu. Bylo mi to tak líto, zároveň jsem chtěla jíst normálně, aby bylo vše v pořádku a já nic neřešila, ale nadruhou stranu jsem si užívala to jak hladovím a jinak jsem to nechtěla. Ale vyhrát se nad tím vším dá!

Moc vás zdravím spolu s novým článkem, měla jsem poslední dobou hrozně moc myšlenek a nápadů, které mi nešly dát dohromady, ale konečně jsem to zvládla sepsat. Prvně vám děkuji za reakce na předchozí článek, opravdu mě to potěšilo a dojalo. Takže tedy, co se momentálně děje? ?

Image module
Image module

Je mým snem, cílem a povinností vymanit z celého světa a ze všech, kteří ho v hlavě už mají, nebo k němu mají sklony, ten “ škaredý vřed“ jménem anorexie. Tohle podle mě body, které by vám mohly pomoci otevřít oči. Vzala jsem to rovnou od srdce, upřímně, po lopatě, svým jazykem, na rovinu, tak jak to cítím, jak to bylo, jak to je.

Každý den den čtu zprávy, že potřebujete nakopnout, nabudit, nedokážete si udržet motivaci, u zdravého jídla a cvičení vydržíte chvilku, nemáte na to čas, nemá to cenu, je to marné, nic nedokážete…..takže s tímhle konec, ano prosím?

Image module
Image module

Tak hrozně moc jsem se těšila, až se dostanu k tomuhle článku, kde shrnu otázku, kterou na mě každý den hrnete: JAK CVIČÍM? Nechci ztrácet zase tisíce binárních kódu (ahaha ta škola už na mě leze), tím, že se budu rýpat v minulosti. Tak jen ve stručnosti. U mě vždy u všeho probíhá dlouhý, krkolomný, psychický i fyzický vývoj,  a to i v tom cvičení.

Úsměvný a kouzelný den přeji všem! Upřímně a se vším všudy, svěřuji své stravovací, cvičící a lifestylové přístupy. Třeba se shodneme, třeba totálně odlišíme. Možná se inspirujete, třeba to kritizujete. Nechám to na Vás. Takhle to mám prostě já.

Image module
Image module

Člověk se učí celý život, poznává nové věci, zkušenosti (viz. předchozí článek). No a já se rozhodla a unáhlila k tomu, že chci mít svůj byt v Brně, kam jsem nastoupila na školu.

Život je nejlepší školou života. Každý den se učíme, dozvídáme, vytváříme nové věci. Spálíme se, ublížíme sobě nebo ostatním, ponaučíme se a napravíme to a víme, že takhle to už příště nedělat.

Image module
Image module

Přemýšlela jsem, jak moc chci zasahovat do minulosti, o kterou bych se ještě chtěla podělit a mít ji sepsanou. Dovolenou v Bulharsku, kde jsem byla s přítelem, jsem Instagram zaspamovala dostatečně, ale o čem se chci rozepsat, je uplynulý měsíc.

Máte to tady moji drazí, konečně mám pro Vás odpověď na Vaše časté otázky: Jak jíš? Co jíš? Kolik? Kolikrát?…. Nikomu nic nenařizuji, nevnucuji nic z toho co zde píšu, je to můj způsob stravování a názor na věc. Každý máme jiné fungování těla a každý jsme jiné, individuální a jedinečné stvoření.

Image module
Image module

Nechtěla jsem hned na Vás v prvním článků vychrlit tunu písmenek, které Vás ani nemusí zajímat. Ale jestli Vás to přece jen zajímá, tak se o to moc ráda podělím. Bez toho mě je vlastně těžké pochopit.. prosím pokračujte na „My Story“

 • Adidas Ambassador
  Influencer

  Spolupracuji se značkou adidas pro ČR jako adidas running ambassador. Je to můj lovebrand!

  #heretocreate

 • Instagram a marketing
  Social media

  Skoro 5 let vlastním svůj, troufnu si říct, úspěšný Instagramový účet, založený na mém každododenním životě, sportu, zdravému jídlu upřímnosti, pozitivismu a úsměvu. Díky tomu jsem se také začala zajímat o marketing a PR.

 • Motivace
  #positiveminds

  Život dokáže občas přinést nepříjemné a někdy až beznadějné situace. Nikdy není ale nic tak zlé, jak se zdá být. Opravdu. Napiš mi a já ti ráda pomůžu a poradím!

 • Nutrition & Sport
  Zdraví je nejdůležitější

  Několik let jsem procházela anorexií, balancování a hledání sama sebe. Jak v jídle, tak i v pohybu. Zkusila a prošla jsem si vším možným. Teď už vím co nedělat špatně. Stačí se ozvat a pomohu.

KONTAKT

Neváhejte se na mne kdykoliv obrátit

MAIL
Anetasynkova-fitness@seznam.cz
INSTAGRAM
@anetasynkova