VÍTEJTE!

Jmenuji se Bc. Aneta Synková, je mi 25 let, studuji Mgr. obor na Masarykově univerzitě. Absolvovala jsem také několik kurzů ohledně zdravého životního stylu, stravy, cvičení, poruch příjmu potravy, motivace a momentálně dokončuji kurz výživového poradce a koučovací kurz.

Více jak 8 let se věnuji zdravému životnímu stylu, cvičení, stravě a vše sdílím a motivuji ostatní na svém Instagramu @anetasynkova.


 

Mezi mé největší zájmy patří sport a pohyb vůbec, plavání, běh #runningsrdcem, cestování, seberozvoj a samozřejmě výživa, ve které se stále posunuji a více vzdělávám. Jednou z mých největších zkušeností byla porucha příjmu potravy - anorexie a bigorexie s tím spojená i následná ztráta menstruace, nezdravý vztah k jídlu, strach, omezování a psychické problémy. Vše se mi podařilo vlastní cestou vyřešit a napravit a nyní již několik let pomáhám slečnám, které se potýkají se stejnými problémy. Stejně tak pomáhám i s hubnutím, formováním postavy, nalezení zdravého přístupu k jídlu, jakékoliv cestě

ke spokojenému tělu a mysli.

A díky zpětným reakcím vím, že úspěšně. Také jsem utrpěla vážný úraz kolene, kvůli kterému mi hrozilo, že už nikdy nebudu chodit, ale jak vidíte, se vším jsem se poprala. A to především silnou vůli, vykročením z komfortní zóny a odhodláním. A to vše se snažím předat ostatním - nikdy se nevzdávejte a jděte si za svým.

Pomáhám najít druhým jejich zlatou střední cestu, kterou jsem si před lety našla i já. Přistupovat k životu s určitou balancí, selským rozumem, v tomhle případě mezi jídlem a pohybem, psychickou pohodou, bez omezování a jiných strašáků.

A především, myslet na svoji největší prioritu - zdraví.

Předávám myšlenku užívat si život naplno, ničím se neomezovat, nestrachovat, mít rád sám sebe, vést šťastný a spokojený život, ale zároveň na sobě neustále pracovat a být nejlepší verzí sebe sama. Mít nad sebou pevnou ruku, ale zároveň na sebe neušít zbytečně bič.

A také vykračovat z té své komfortní zóny! Ale zároveň cítit tu svoji sebelásku. Nejsem zastánce žádných striktních dietu, omezování, zakazování, ale cesty, jako je zdravý životní styl, do kterého si zaimplementujete vše, co vyhovuje VÁM, co vás nabíjí energií, co pro vás bude udržitelné a udělá vás šťastnými a zdravými.

9C198942-7F36-47D5-9268-DFAD43449DDF.jpe