#running

srdcem

READ MORE

Není to o tom, kolik kilometrů a za jak dlouho uběhnete – hlavní je vůbec vyběhnout. Věřte, že každý krok se počítá a nejhorší běh je pouze ten, který se neuskuteční. Nazout tenisky, můj běžecký playlist do uší a vykročit tomu milovanému pocitu při běhu na proti. Dostaví se, ať už běžíte 1, 10 nebo 20 km. Opravdu.

Je to pocit naplnění, nabití energie, dobré nálady, ale také způsob odreagování, ale i určitá i součást mé balance výdej, příjem. A další krok ke zlaté střední cestě, uvědomování si svých hranic, kdy je vhodné je překonávat a kdy ne, dovolit si potřebný odpočinek, vnímat, co mé tělo potřebuje a v návaznosti na to mu to dopřávat.

 

Ale hlavně - ten pocit! Když vyběhnete, běžíte, doběhnete, jste králem světa! Je úplně jedno, kolik kilometrů, tempo, jak rychle, zda to střídáte s chůzí ..... už to, že jste vyrazili, z vás dělá hrdiny a vítěze!

Někdy ty běhy jsou extrémně endorfinové, nabíjející a kdyby člověk mohl, běží dalších 100 km, ale občas se stane, kdy odpočítáváte každý krok, abyste to měli už za sebou.

Věřte ale, že špatný běh je jen ten, který se nestal.

 

Nezapomeň označovat na Instagramu #runningsrdcem a přidat se do Facebookové skupiny Zlatá střední cesta

a motivovat se s ostatními.

A budu moc ráda, když se zapojíte do mého runningsrdcem týmu a poběžíme společně virtuální

 charitativní běh Wings for Life, 9. května.